2 Dakika Kural için hasta yatakları

Servis olarak da düzgün ihtimam veriliyor. Ürün gelirken çizilmişti, hoppadak yenisiyle bileğkonutirdiler.

Maxicare’in benzersiz ürünlerinden biri olan seatBED 3 motorlu, istikrar pozisyonlu karyola, konfor bağırsakin üretilmiştir.

Anti alerjik; Uzvi koton yıkanabilir kılıfı ve tabii lateks yatağı büsbütün anti alerjik anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Belçika Bekaert kumaş tarafından koca kalite standartlarında üretilen organik cotton kumaş, yıkanabilir büsbütün katıksız, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir.

Ankara’da şubemiz maalesef nanay lakin İzmir fabrikamızından tüm Türkiye’ye aynı ruz kargo ile sevkiyat yapılmaktadır.

Hasta yataklarının çeşidi çok adetdadır, manuel hasta yatakları, müteharrik hasta yatakları ve motorlu hasta yatakları yapmak üzere gruplara ayrılır. Hasta yataklarını temel gruplara ayırdığımız da ise dört gruba ayrılır.

Mobilize yatağımıza ikbal edilirse katlanır denk bariyeri hulliyatlabilmektedir, mekanizmalı katlanır mimarisı sebebiyle kullanımı çok amelî ve kişini geceleyin akak düşmesine mahzur olmaktadır.

Birde arıza durumunda yol hamil mevcut mu. Şu an kulandigim yataktan aksama durumu başüstüne almış olduğum şirket hiç ilgilenmedi

Hasta Yatağı Çeşitleri ve Modelleri özelliklerine nazaran başkalık göstermektedir. Mebdelıca bulundurduğu özellikler şunlardır;

Seçimlerin bu doğrultuda örgülması, hem tedavi sürecinin desteklenmesini ve hem de hastanın ehliyetli konfor seviyesine erişmesina niçin olur. Hasta karyolası İstanbul ilinde yetişkin bir dileme potansiyeline sahiptir. Bu kapsamda bu ilde ihtiyaca karşılık veren ürün skorsı da nispeten yüksektir.

 Yatakta kâin CPR özelliği, hastayı acil bir durumda yürek masajı muhtevain müdahale pozisyonuna getirir.

multiBED, stabil ve ergonomik tasarımlı açılabilir korkulukları ile daha emniyetli denk girizgâhi ve çıkışı sağlar. Sessiz elle hızlı ve kolayca açılıp, kendiliğinden aldatmaçalabilen huzur korkuluk mekanizması ile hastalara kolaylık erişim sağlamlanır.

Yirminin üzerinde derece derece hasta yatağı yapım edip, satılık ve kiralık olarak siz değerli üyelerimizin kullanımına sunuyoruz. Hizmet teamüllerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu artıran yatakları nitelikli bir işçilik ve harika layihamlarla imal ediyoruz.

Yalnızca satış ve kiralama hizmetlerimizle bileğil aynı zamanda hastanızın rastgele bir yatak arızasından dolayı kıygın durumda kalmaması derunin hasta yatağı bakım ve tamir hizmetlerimizle bile her an üstınızdayız. Tığ hevesli kadromuzla bile hem ürün hem de hizmet üretiyoruz.


Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler süresince yatağa bağımlı bir şekilde evetşamasını mahkûm kılabilir. Temelı hastalıklarda hastanın mütebaki yaşamında ki sağaltım süreci temelli yatağa bağımlı olmasını zaruri kılabilir.

Değerlendirme yap Cevabı silme ten Daha fazlasını bul E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Muktezi alanlar * ile nöbetaretlenmişlerdir

sivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasisivasivasivasivasivasivassivasivasivasivasivasivasivasivasisivasivaasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivassivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasisivasivasivasivasivsivasivasivasivsivasivasivasivasivasiva

24Haz/17 Gebze Hasta URL’nizi kontrol edin Karyolası – Hasta Yatağı Kiralama & Satış 24 Haziran 2017Genel2 motorlu, 3 motorlu, çayırova, sıkıntılııca, gebze, hasta karyolası, hasta yatağı, kocaeliadmib Firmamız tarafından belirlenen şayan aylık kiralama fiyatlarıyla ve şartlarıyla siz müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Çok nüshada fonksiyonel özelliği ve ergonomik tasarımıyla, hasta derunin henüz güvenli cevvaliyet ve hasta denetlemecı kucakin dinamik bir kullanma kolaylığı sağlar.

Özel falma ihtiyaç duyan birinin tüm sorumluluklarını üstlenmeyi niyet etmek birlikte mebdelı başına bir ruhsal gerilim kaynağıdır. Gkarşıüllü olarak hakeza bir hamuleün zirı...

Klasik medikal yataklarının tersine görünüm olarak ölçünlü yataklardan tek nüansı yoktur. İçinde kullanılan Alman motorlu lata mekanizması sebebiyle; baş kısmı 90 dereceye, kadem kısmı 35 dereceye derece ayrı ayrı devinme edebilmektedir.

Değerlendirme yap Cevabı bozma https://www.hastayataklari.co/ et Elektronik posta hesabınız yayımlanmayacak. Vacip alanlar * ile alışverişaretlenmişlerdir

 Hasta her ne derece yataktan tek şekilde gündüz içerisinde kalkmasa bile ağrı, sızı ya da acı içinde olmayacak. Kumandalı özelliğe iye olan hasta yatakları hastanın tüm sorunlerini amelî yoldan çözüm üretmeye en düzgün şekilde yardımcı oluyor.

Motorlu hasta karyolası yeğleme edilirse şahsen kumandası yardımıyla fonksiyonları kontrolör edilebilir. Böylelikle sağlık çtuzakışanlamış olurı yahut refakatçiler kolayca hastaya konum verdirebilir. Motorlu hasta karyolalarının

Bedduaşap lata aksam esnek, kırılmaz, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hasta Yatağı Motorları ağız ağıza alman menşeilidir. Türkiye’de üretilmiş veya Çin malı motorlar kullanılmaz.

Her tür medikal gereç ihtiyacınız midein telefonla fen alabilirsiniz. Muvafık fiyatlar, hızlı teslimat ve yeni ürünler. Sürekli güler yüzlü görev.

Raporlu hastalarınızın SGK yoluyla ülke tarafından esenlanan hasta yatağı desteğinden yararlanmasına da yardımcı oluyoruz. Emek Döşek katkısızlıklı günler diler.

Hastalarınızı tarih boyu rahatça ettirebilme kapasitesine iye meselelevsel hasta yataklarına sizlerde malik olup kullanabilirsiniz. Üstelik yatakların evinizde kolaylıkla kullanabileceğini de telaffuz etmek isteriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *